Design krbů

Exkluzivní design krbů

Ve spolupráci s designéry a projektanty řeším otopná tělesa dle jejich záměru avšak s ohledem na funkčnost krbu jako celku. Pro náročnější zákazníky, kteří preferují estetickou stránku krbu a nezáleží jim tolik na výhřevnosti, mám v nabídce designové krbové vložky a kompletní designové krbové obestavby.

Moderní krbové vložky

Mezi krbové vložky moderní konstrukce a vzhledu, vyznačující se tenkým nebo žádným rámem kolem dveří patří např. topeniště výrobců: AXIS, STUV …tato topeniště mají moderní formáty prosklení a velmi vysokou užitnou hodnotu.

Designové krby

Kompletní designové krby, které mohou být umístěné v prostoru, u stěny, v rohu nebo zavěšeny na stropní konstrukci vyrábí a dodává především francouzský výrobce J.C. Bordelet

Dále nabízím prestižní designové krby FOCUS, též francouzské výroby.

Stavební připravenost

U těchto designových krbů je nutné zajistit odpovídající stavební připravenost, především správnou dimenzi komína, stropních prostupů a pevnost stropní konstrukce. S projektem či stavebně technickým řešením Vám rád pomůžu a poskytnu nutný přípravný servis.

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>