Příslušenství

Krbové nářadí

DSC00109

Bezpečná obsluha a údržba krbu vyžaduje správné nářadí. Nejčastěji budete urovnávat ohořelá polena, tudíž by ve výbavě neměl chybět pohrabáč. Pohodlnější a bezpečnější manipulaci Vám zajistí kleště, nejlépe jednoručky s pružinou. Na průběžné čištění spalovací komory krbu poslouží lopatka se smetáčkem.

Ke krbům a kamnům Vám nabízím krbové nářadí různých výrobců nebo velmi kvalitní kované nářadí a koše na dřevo od krkonošského kováře. Smetáčky v těchto setech krbového nářadí jsou vyrobeny z pravých koňských žíní, které se vlivem vysoké teploty nespečou, pouze nepatrně upálí. Oproti plastovým smetáčkům mají podstatně vyšší životnost. Kované nářadí a koše se vyrábí standardně ve dvou velikostech, ale táké lze vyrobit koš na míru.

Podložky pod kamna

Dodáváme kalené skleněné podložky různých tvarů, barev a rozměrů. Alternativou jsou ocelové plechy. V nabídce máme typyzované rozměry nebo zajistím výrobu podložky nebo předložky na zakázku. Odnímatelné předložky zpravidla z kaleného skla využívají zákazníci v případě rychlého a pohodlného zakrytí dřevěné/vinylové podlahy před krbem bez stavebních úprav podlahy.

Koše na dřevo

Vysavače popelu

Čističe krbových skel

Biopalivo

 

 

 

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>